Úvod » Zborníky » Soc. práca, ošetrovateľstvo a verejné zdravotníctvo v regióne východ. Slov. IV.


        

Soc. práca, ošetrovateľstvo a verejné zdravotníctvo v regióne východ. Slov. IV.

Š. Bugri, P. Juríš, E. Pribišová

skladom

 

Dostupnosť: do 3 dní
Číslo produktu: 161
naša cena bez DPH : 8,36 EUR
naša cena s DPH (10 %):
9,20 EUR

Popis

Autor: Bugri Š., Juríš P., Pribišová E.

Vydavateľ: VŠZaSP sv. Alžbety, Bratislava

Rok vydania: 2014, Prešov

Jazyk: slovenský

Počet strán: 194

Rozmery: 201 x 115cm

Väzba: brožovaná väzba, hladké strany

Hmotnosť: 350g

ISBN: 978-80-89082-44-5

Poznámka: Recenzovaný zborník vedeckých prác pedagógov Ústavu sociálnych vied a zdravotníctva BL. P.P. Gojdiča v Prešove

 

O knihe


 

Autori z Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce Sv. Alžbety, Ústavu sociálnych vied a zdravotníctva BL. P.P. Gojdiča v Prešove prinášajú v poradí štvrtý zborník recenzovaných prác svojich odborných pedagógov. Tématiku prác zamerali na viaceré aktuálne otázky v spoločnosti. Nosnou tématikou príspevkov sa stala tématika sociálnej práce s marginalizovanými skupinami obyvateľstva, nezamestnanosť a jej vplyv na ekonomiku krajiny, problematika sexuálneho znaužívania a ochrana práv detí. V sekcii zdravotníctva sú príspevky zamerané na etické princípy lekárskej a ošetrovateľskej praxe, civilizačné ochorenia, zdravie marginalizovaných skupín rehabilitáciu ľudí s mentálnym postihnutím a problémy s výkonom povolania sestier ošetrovateliek.

Zborník je určený nie len pre pedagogických a vedeckých pracovníkov, ale najmä pre poslucháčov vysokej školy, u ktorých je túžba po vedomostiach z najnovších oblastí aktuálne riešených otázok v spoločnosti.

NzI3OD